PERFECT STRONG

TRENER OSOBISTY ZAWIERCIE

ZAWIERCIE | TRENER OSOBISTY

Cześć, mam na imię Marcel trenuje na siłowni od 15. roku życia i od trzech lat jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem siłowni. Aktywny tryb życia to moja pasją i trenowanie z podopiecznymi sprawia mi dużą radość. Staram się, żeby moi podopieczni po skończonym treningu wychodzili zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy.

Podczas treningów personalnych skupiam się przede wszystkim na technice oraz bezpieczeństwie wykonywanych ćwiczeń. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu o stanie zdrowia, stylu życia występujących dysfunkcjach i przebytych urazach przygotowuje plan działania. Każdy plan treningowy jest rozpisywany indywidualnie pod cele i możliwości moich podopiecznych.

Rozpisuje nie tylko plany treningowe na siłownię, ale również plany z własną masą ciała ( street workout ) oraz na siłownię domowe pod sprzęt który posiadasz. Żaden mój plan nie powstaje na zasadzie kopiuj wklej i jest dostosowany do twoich potrzeb.

Może potrzebujesz zmiany i chciałbyś/ chciałabyś:
– zgubić zbędne kilogramy
– zbudować masę mięśniową
– poprawić nawyki żywieniowe
– spędzić czas efektywnie i w sympatycznej atmosferze
– wymodelować sylwetkę
– mieć bardziej atrakcyjne ciało
– mieć więcej energii
– być bardziej pewną siebie osoba
– prowadzić zdrowy styl życia.

Jeśli chociaż na jeden podpunkt odpowiedziałaś/eś twierdząco to trafiłeś lub trafiłaś pod właściwy adres.

Jestem tu po to, aby pomóc Ci osiągnąć Twój cel. Nic nie dzieje się bez przyczyny, jesteś we właściwym miejscu i o właściwym czasie, aby zacząć zmiany już Teraz. Stwórz takiego Siebie, o jakim zawsze marzyłeś lub marzyłaś, jedyne co potrzebujesz do tego to tak naprawdę ruszyć z miejsca i zacząć działać.

TRENER OSOBISTY ZAWIERCIE